Продолжить просмотр объявления "Lucru la Fabrica de cablaje în Polonia"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх

Lucru la Fabrica de cablaje în Polonia

договорная цена
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.
Ofertă disponibilă pentru doamne .
Atribuțiile de serviciu presupun :
- asamblarea/ legarea cablurilor conform cerințelor;
- montarea/ instalarea elementelor de conexiune;
- împachetarea și pregătirea lor pentru depozitare.

Cerințe :
- Pașaport : RO ;
- Vârsta : 20-50 ani ;
- Punctualitate ;
- Seriozitate și Angajament .

Beneficii :
- Salariu de la 12 zl/oră ;
- Contract de Muncă LEGAL ;
- Asigurare Medicală și Socială ;
- Transport și Cazare - ASIGURATE .

# biometric , lucru Polonia, contract de muncă , lucru legal , ofertă limitată , fabrici, depozite , construcție , sudori , meșteri zidari , montarea schelelor , construcții de interior , muncitori necalificați , sortarea hainelor , industria alimentară , produse alimentare , fabrica de mezeluri , fabrica de pește , uzina de conserve , fabrica de mezeluri , combinatul de pasăre , fabrica de carne , împachetarea mezelurilor , depozit de haine , depozit de produse cosmetice , fabrica de cablaje , locuri disponibile , posturi vacante, plecări urgente , transport asigurat , sortarea accesoriilor , lucru la uzine , gratis , posturi vacante , construcții de exterior , fabrica de ferestre , muncitori disciplinați ,plătit de fabrică , direct de la angajator , lucru la uzine , condiții bune , fără comision , angajare oficială , lucru în străinătate , bine plătit , sigur și rapid , grafic stabil , oferte avantajoase , angajări garantate , urgent.
Тип занятости Работа в офисе / на предприятии
Местоположение
Кишинёв, Молдова
Показать на карте
Более месяца назад, 29 просмотров Пожаловаться