Продолжить просмотр объявления "Lucru în Polonia la uzina de cablaje"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Lucru în Polonia la uzina de cablaje
850$

Angajator din Polonia recrutează personal necalificat la producerea profilelor metalice pentru cabluri.

Responsabilități:
• Întreținerea aparatelor și a mașinilor în stare bună;
• Monitorizarea procesului de producție;
• Ambalarea produselor;
• Aranjarea produselor pe rafturi în depozit.

Cerințe:
• Pașaport biometric;
• Starea fizică bună.

Facilități:
• Angajare legală în câmpul muncii;
• Asigurare medical;
• Cazare gratuită;
• Transport asigurat de către angajator;
• Bonusuri la salariu.
022-992-992

#Europa, Zarabotka, Polonia, lucru, job, munca, hai la munca, salariu, bonus, asigurare, transport, cazare, cablaje, fabrica, productie, pasaport biometric, contract, salariu stabil, premii, bani, euro, punctualitate, responsabilitate, minister, muncitori, angajare, legal, peste hotare, strainatate.
Тип занятости Работа в офисе / на предприятии
Читать дальше