Продолжить просмотр объявления "Lucru în Polonia în industria alimentară"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Lucru în Polonia în industria alimentară
840$

Angajator din Polonia angajează la muncă muncitori necalificați în industria alimentară.

Responsabilități:
- Împachetare și cântărire;
- Prepararea semifabricatelor;
- Depozitare și curățenie.

Cerințe:
-Pașaport Biometric valabil 1 an;

Oferim:
-Angajare legală;
-Asigurare Medicală;
- Cazare gratuită;
- Transport asigurat;
- Bonus la salariu pentru productivitate.

Hai cu noi la Zarabotka! Contactează-ne acum la numărul

#Europa, Zarabotka, Polonia, lucru, job, munca, hai la munca, salariu, bonus, asigurare, transport, cazare, productie, semifabricate, depozitare, pasaport biometric, contract, salariu stabil, premii, bani, euro, punctualitate, responsabilitate, minister, muncitori, angajare, legal, peste hotare, strainatate.
Тип занятости Работа в офисе / на предприятии
Читать дальше