Продолжить просмотр объявления "Muncitori la depozite, Germania"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Muncitori la depozite, Germania
договорной оклад

Companie germană angajează bărbați, femei și cupluri cu și fără experiență în cadrul depozitelor de împachetare a produselor de patiserie Heemann.
Plecari săptămânale, ai nevoie doar de pașaport român sau orice tip de pașaport european.

În atribuții de serviciu intră:
1 Sortarea mărfurilor;
2 Depozitarea acestora;
3 Scanarea produselor;
4 Menținerea ordinei la locul de muncă;

Oferim:
- Asigurare medicală;
- Transport și cazare asigurate de angajator;
- Salariu de la 1000 euro plus bonusuri lunare;
- Program stabil de muncă;

Pentru a afla mai multe detalii și a face o programare sună acum la numărul
Nu rata șansa ta, rezervă-ți chiar acum un loc de muncă bine plătit!
Тип занятости Вахтовый метод
Читать дальше