Продолжить просмотр объявления "Muncitori în uzina de producere piese auto"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Muncitori în uzina de producere piese auto
договорной оклад

Angajator din Polonia angajează muncitori cu și fără experiență în uzina de producere a pieselor pentru automobile.
Ai nevoie doar de pașaport biometric.

Atribuții de serviciu:
1 Asamblarea, vopsirea pieselor;
2 Verificarea calității și împachetarea pieselor;
3 Șlefuirea și curățarea pieselor cu aparate speciale;
4 Încărcarea mărfurilor pentru livrare;

Angajatorul oferă:
1 Cazare gratuită;
2 Asigurare medicală;
3 Program de muncă stabil 8-10 ore/zi;
4 Contract de muncă cu pachetul social inclus;

Sună acum la numărul pentru a afla mai multe detalii și a face o programare.
Тип занятости Вахтовый метод
Читать дальше