Продолжить просмотр объявления "Producerea Termopanelor în Polonia"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх

Producerea Termopanelor în Polonia

оклад 1 000$
În atribuțiile de serviciu intră:
* producerea geamurilor din PVC, din lemn,din aluminiu;
* controlul calității produselor finale;
* ambalarea produselor și pregătirea lor pentru încărcare.

Cerințe :
* experiența va constitui un avantaj;
* vârsta 20-50 ani;
* dorință de a munci, seriozitate și angajament.

Beneficii :
* salariu avantajos;
* contract legal de muncă;
* asigurare medicală și socială;
* cazare și transport de la locul cazării spre locul de muncă asigurat.
Тип занятости Вахтовый метод
Местоположение
Кишинёв, Молдова
Показать на карте
Более месяца назад, 20 просмотров Пожаловаться