Продолжить просмотр объявления "Сантехник"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх

Сантехник

700$
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.
Calificarea este un avantaj, însă dacă nu aveți o experiență considerabilă în domeniu nu este necesară o diplomă. Din prima săptămînă oferim sprijin financiar.

Candidatul ideal:
- limba rusă la nivel de comunicare;
- solicitantul trebuie să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema;
- capacitate de a lucra de sine stătător și cu atenție.

Descrierea jobului
- Montarea țevilor de canalizare la o stație de epurare în Kielce(Polonia) ,

Salariul INCEPE de la 17 zl/pl netto/oră (în funcție de experiență și orele lucrate)

Cazarea o oferă angajatorul gratis cît mai aproape de punctul de lucru.
Dacă aveți un coleg și vă potriviți în muncă, vă așteptăm cu drag , echipele fiind formate din cel puțin 2 persoane.

Sună chiar ACUM: 067-60-41-60
Тип занятости Работа в офисе / на предприятии
Местоположение
Кишинёв, Молдова
Показать на карте
Более месяца назад, 32 просмотра Пожаловаться